STRONA DLA RODZICÓW

Drodzy rodzice!

Witamy w naszej szkole, witamy na stronie internetowej! Mamy nadzieję, że znajdziecie tu wiele ciekawych i przydatnych informacji.

• INTERNET

Zapraszamy do śledzenia aktualności naszej szkoły oraz oglądania zdjęć w galerii. Może uda się Wam wypatrzeć na którymś z nich córkę lub syna?

Zachęcamy do wspólnego korzystania z internetu. W ten sposób dzieci uczą się korzystać z nowoczesnej technologii, a Wy jako rodzice macie kontrolę nad jakością informacji, z którymi stykają się Wasze dzieci. Internet może okazać się pomocny w odrabianiu pracy domowej, czy po prostu poszerzaniu wiedzy o świecie.

• SPOTKANIA Z RODZICAMI

Prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na zebrania z wychowawcami klas i nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Terminy:

• wywiadówek szkolnych,
    • powiadamiania o ocenach niedostatecznych,
    • konsultacji z nauczycielami, które zwykle odbywają się w każdą ostatnią środę miesiąca w godz. 17:00-18:00
    można znaleźć w menu po lewej stronie dział "INFORMACJE", a następnie Organizacja roku szkolnego
  • PODRĘCZNIKI

Informacje o podręcznikach możecie Państwo uzyskać wybierając w menu po lewej stronie dział "SZKOŁA", a następnie "Dokumenty szkolne" gdzie z menu rozwijanego należy wybrać Zestaw podręczników.

• Wpłaty na Radę Rodziców

Informujemy, że Wpłaty na Radę Rodziców można dokonać poprzez skarbników klasowych lub bezpośrednio na konto:
    Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 1 w Łaziskach Górnych
    Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy o/Łaziska Górne
    Nr konta:
    08 8454 1066 2004 0021 6586 0001
    W tytule przelewu należy wpisać:
    Darowizna na Radę Rodziców – imię i nazwisko dziecka oraz klasa
    np. „Darowizna na Radę Rodziców – Jan Kowalski, 1A”

Rada Rodziców podkreśla, że pieniądze przekazane na konto Rady Rodziców zostaną w całości przeznaczone na rozwój i edukację wszystkich dzieci w naszej szkole oraz że liczy się każda wpłata, choćby najmniejsza. Zebrane środki pozwolą Radzie Rodziców na realizację tegorocznych planów, a więc m.in.: dofinansowanie uroczystości szkolnych, wycieczek, udziału dzieci w różnego rodzaju konkursach szkolnych i międzyszkolnych, zakupu nagród z okazji zakończenia roku szkolnego dla zwycięskiej klasy w „Lidze klas”.