Projekt unijny
„SZYTE NA MIARĘ”
Samorząd szkolny

SKŁAD SAMORZĄDU SZKOLNEGO

Zarząd:
Przewodnicząca SU: Łucja Walkowicz

alt
Łucja Walkowicz


Zastępcy: Magdalena Jopek i Łukasz Czarnecki

Sekcja kulturalno-rozrywkowa:
Przewodnicząca: Magdalena Jopek
Zastępcy: Łukacz Czarnecki
Członkowie:
Łucja Walkowicz
Oliwia Janik
Emilia Pawelec
Marta Biniek
Julia Rudy
Natalia Ciałoń
Olaf Wolny
Marcin Wróbel
Aleksandra Czechowska
Klaudiusz Zając
Karolina Paterak
Hanna Ratka
Emilia Kalita
Julia Machul
Oliwia Kałęka
Zuzia Czempa
Kacper Telega
Martyna Fraj
Natalia Piernicka
Marta Larysz
Wiktoria Cisoska
Edyta Olszańska
Zofia Stawowska

alt
Magdalena Jopek

Sekcja porządkowa:
Przewodniczący: Maciej Jackowicz-Korczyński
Zastępcy: Mateusz Kozicki
Członkowie:
Miłosz Wacławek
Rafał Osesik
Ksawery Dominiczak
Aleksander Badura
Patryk Piwowarski
Szymon Koźmiński
Dominik Folwarski
Artur Sip
Jakub Kaszok
Marcel Ligęza
Jakub Górnioczek
Klaudiusz Michalak
Jakub Brząkalik
Adam Bartoszek
Adrian Pieczykolan
Kamil Kluziok
Olaf Wolny
Daniel Grzemski
Mikołaj Mikołajczyk
Patryk Siemczuk
Marcin Wróbel
Robert Sroka
Michał Widuch
Bartosz Wójcik
Sekcja dekoracyjna:
Przewodnicząca: Zofia Stawowska
Zastepcy: Paulina Uszok
Członkowie:
Julia Machul
Natalia Piernicka
Martyna Kępna
Oliwia Janik
Natalia Ciałoń
Aleksandra Czechowska
Wiktoria Folwarska
Oliwia Sładek
Natalia Tomczyk
Julia Rudy
Karolina Paterak
Michał Widuch

alt
Łukasz Czarnecki

Sekcja sportowa:
Przewodnicząca:Łukasz Mańdok
Zastępcy: Oliwia Janik
Członkowie:
Patrycja Borowiec
Olga Moroń
Natalia Szydło
Marcin Wróbel
Artur Sip
Adam Bartoszek
Szymon Piecha
Tomasz Niewiadomski
Maksymilian Król
Kacper Lanuszny
Jagoda Czerwik
Julia Stobiecka
Martyna Marek

Sekcja naukowa:
Przewodnicząca:Marta Bieniek
Członkowie:
Emilia Pawelec
Natalia Ciałoń
Łucja Walkowicz
Julia Stobiecka
Marta Larysz
Oliwia Kałęka
Małgorzata Syryjczyk
Jagoda Czerwik
Wiktoria Cisowska
Katarzyna Niedźwiedź

Sekcja biznesu:
Przewodnicząca: Hania Ratka
Zastępcy:Łukasz Czarnecki
Członkowie:
Julia Machul
Zofia Stawowska
Natalia Piernicka
Emilia Kałęka
Zuzia Czempa
Nikola Szymanowska
Martyna Moćko
Karolina Paterak
Martyna Machała

Sekcja wolontariatu:
Przewodnicząca: Vivien Stycz
Zastępcy: Filip Pasternak,Nikola Stencel
Członkowie:
Małgorzata Syryjczyk
Marta Larysz
Edyta Bończyk
Martyna Moćko
Wiktoria Musioł
Nikola Szymanowska
Marta Biniek
Emilia Pawelec
Julia Marcinkowska
Julia Rudy
Martyna Machała
Karolina Paterak

Sekcja profilaktyki:
Przewodnicząca:Wiktoria Statuch
Zastępcy:Weronika Krasińska,Natalia Tomczyk
Członkowie:
Karolina Paterak
Julia Rudy
Kacper Lanuszny
Szymon Piecha

alt
alt
Szkoła Podstawowa nr 3
im. M. Kopernika
ul. Ogrodowa 48
43-170 Łaziska Górne

alt tel./fax. +48 322241066
alt e-mail sekretariat@sp3.laziska.pl
PROJEKTY I PRZEDSIĘWZIĘCIA
Szyte na miarę – oferta edukacyjna dostosowana do potrzeb
łaziskich uczniów.”

Projekt współfinansowany ze środków
Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Regionalnego Programu
Operacyjnego Województwa Śląskiego
na lata 2014-2020.
alt

Program PO WER
„Nowoczesny i kreatywny nauczyciel
to lepsza przyszłość ucznia ”

Europejski Fundusz Społeczny
Program Operacyjny
Wiedza Edukacja Rozwój
alt

50-lecie szkoły
1965-2015


Laboratorium przedsiębiorczości
i technologii

alt
alt Prezentacja projektu (32MB)


SZTAB WOŚP
(jedyny w Łaziskach Górnych)
alt
Szkoła Odkrywców Talentów
alt
Szkoła partnerska
alt

GOLDEN5
alt

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
alt

ZIELONY CERTYFIKAT
alt
alt
alt
alt
RATUJEMY ZWIERZĘTA
alt
CHRONIMY PRZYRODĘ
alt

Projekt unijny
„SZYTE NA MIARĘ”
Valid XHTML 1.0 StrictPoprawny CSS!
Copyright (c) 2009-2018. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika. All rights reserved.